OM-kursil purjetavad Helen Ausman ja Helen Pais võitsid MK-etapil hõbeda
Purjetajad Helen Pais ja Helen Ausman saavutasid Saksamaal peetaval Kieler Woche regatil naiste olümpiapaadiklassis 49erFX teise koha. Tegemist on Eesti purjetajate jaoks ühe viimaste aastate silmapaistvama tulemusega olümpiaklasside rahvusvahelisel areenil.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar