Uudised

Õiguskantsler: „Ja siis mõtled, et püha müristus, kas me ei võiks üksteist hoida!“

„Kas praegu on põhjust rohkem karta ja inimesi hirmule ajada, kui oli aastal 1990 või näiteks 1993, mil okupatsioonivägi oli veel sees? Mina arvan, et ei ole. Tüli, müra, hirmu ja ebakindluse külvamine ühiskonda on väga suur viga,“ arutleb õiguskantsler Ülle Madise Maalehele antud usutluses. Loomulikult uurisime ka presidendiks kandideerimise kohta.
Mine algallikale (Maaleht)