«Nägin kaht ratturit kokku põrkamas ja olin rõõmus.» Sotsiaalmeedias siunatakse nahaalselt käituvaid jalgrattureid täie raha eest
«Häda on selles, et enamik jalgrattureid ja jalakäijaid ei tea liiklusseadusest halligi,» kommenteerivad inimesed sotsiaalmeedias jalgrattureid siunavaid postitusi. Aina enam on näha avalikke sõnavõtte pedaalitajate kohta. Näiteks Redditis kirjeldatakse olukorda, kus kaks kihutavat ja ohtliku sõidustiiliga väntajat õnnetusse sattusid ning suur osa sõnavõtjatest rõõmuga parastavad.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar