„Nad on siiamaani rahulikud olnud.“ Keskerakond ja Isamaa väldivad hoolikalt avalikku madinat
Ekspressi ajakirjanikud Anna Teele Orav ja Sulev Vedler rääkisid saates, mida nad paari kuu jooksul Tallinna linnavõimu jälgides teada said.
Mine algallikale
(Eesti Ekspress)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar