Moskva soovib Kasahstanilt bensiini osta
Venemaa on tõsise kütusenappuse tõttu pöördunud Kasahstani poole palvega osta sealt bensiini, vahendab uudisteagentuur Reuters. Kasahstani valitsus suhtub palvesse esialgu kõhklevalt, kuna kardab võimalikke tagajärgi riigi enda energiaekspordile.
Mine algallikale
(Ärileht)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar