Mootorratturite mälestussõit läbis Viljandit
Esmaspäeval kella 11 paiku jõudsid Viljandisse ligi 20 vanamootorratturit, kes oma Eestit läbiva ringsõiduga meenutavad 95 aastat tagasi toimunud esimest mootorratturite tähesõitu.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar