Mõista-mõista: miks pandi Nõukogude ajal pistikupesad märksa kõrgemale kui tänapäeval?
Pistikupesade paiknemine Nõukogude Liidus ei olnud juhuslik, vaid sellel oli täiesti ratsionaalne loogika.
Mine algallikale
(Forte)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar