Digi

Mõista-mõista: miks pandi Nõukogude ajal pistikupesad märksa kõrgemale kui tänapäeval?

Pistikupesade paiknemine Nõukogude Liidus ei olnud juhuslik, vaid sellel oli täiesti ratsionaalne loogika.
Mine algallikale (Forte)