Miks igaüks näeb omaenda vikerkaart? Ja miks kaht ühesugust vikerkaart ei ole olemas?
BBC materjalist selgub, et vikerkaar ei ole taevas paiknev „asi“, vaid optiline nähtus, mille iga vaatleja näeb enda asukohast sõltuvalt veidi erinevana.
Mine algallikale
(Forte)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar