Märt Meesak: Eesti ei koosne konservatiividest ja liberaalidest. Selline mudel lõhub Eestit
USA-st imporditud liberaalide ja konservatiivide pime kaevikusõda lämmatab sisulise debati, mis on siiani olnud meie riigi edu tegelik võti.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar