Loodusgiid: miks on Eestis lihtsam raisata resurssi ja ehitada uus kipsmaja kui päästa vana talu?
VÕTA VÕIM! | Valitsus räägib säästvast arengust, kuid laseb kultuuripärandil võssa kasvada. Eestil on vaja riiklikku programmi, mis viiks kokku vabad majad ja uued elanikud.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar