Liisa-Ly Pakosta: me ei taha uurimisasutuste poolt juhitud riiki
Justiits- ja digiminister Liisa-Ly Pakosta kirjutab arvamusloos, et ei taha Eestist riiki, mida rahvaesindajate asemel juhitakse uurimisasutustest. Mitmeid märke sellest leidis ta kapo endise juhi Arnold Sinisalu intervjuust Ekspressile.
Mine algallikale
(Eesti Ekspress)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar