Eestlased räägivad Suurbritannia kuumalainest: koeri ei tohi ka jalutama viia, inimesed ilmuvad alles õhtul välja
Suurbritanniasse on saabunud lõunamaine suveilm ja saavutatud uus soojarekord. Kuidas seal elavad eestlased kohapealset ilma iseloomustavad?
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar