Ligi iga viies eestlane on näinud suvepeol joobes sõitu tõuksi, ratta või ATV-ga
Värske uuringu järgi on 18% Eesti inimestest viimase kahe aasta jooksul jaanipäeval või muul suvisel koosviibimisel kokku puutunud olukorraga, kus keegi on pärast alkoholi tarvitamist sõitnud elektritõukeratta, jalgratta, ATV või muu sõiduvahendiga. Peaaegu sama palju vastajaid on näinud olukorda, kus inimene läheb pärast alkoholi tarvitamist ujuma või paadiga veele.
Mine algallikale
(Ärileht)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar