KLÕPSUD ⟩ Pariisis viibiv eestlane kuumalainest: elu käib öösiti
«Lendame katlasse,» jagas Tallinnas elav Marko jaanipäeval ühismeedias. Ta räägib, kuidas on suurlinnas viibida kuumalaine ajal.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar