Klient sai Eestis maailmatasemel teeninduse osaliseks: pärl oled, rohepea!
Facebooki grupis «Märgatud: Tartus» on postituse teinud tartlane, kes külastas kesklinnas asuvat Rimi kauplust ja jäi klienditeenindusega väga rahule.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar