Kettagolfi slämmiturniiri juhtgrupis mänginud Kivisilla: «Enne Lauluväljakule minekut mängisin karmoškat.»
Tallinna Lauluväljakul toimuval Euroopa Kettagolfi Festivalil sündis reede õhtul ajalugu, kui kaks eestlast mängisid esmakordselt suure slämmi turniiri nelja parima seas. Ville Kivisilla ja Roland Kõur jagasid oma emotsioone.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar