KENAD KLÕPSUD ⟩ Kelly Sildaru seikles Pariisis: nüüd selline tunne, et suurest kuumast ja päikesest on pausi vaja
Kelly Sildaru jagab ühismeedias fotosid ja videoklippe Pariisist, mida kimbutab suur kuumalaine. «Päris raske oli õues päikse käes midagi teha ja oleks eelistanud siseruumis aega veeta, aga me üritasime sellest olenemata sooja ja päikest nautida nii palju kui võimalik,» ütleb ta.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar