Keegi tõi Rootsi jäätmejaama ämbritäie ohtlikku napalmi
Rootsis Umeås sattus napalmi sisaldanud ämber jäätmejaama, kuid sealsed töötajad ei tea, kes selle tõi ja miks see just sinna sattus.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar