Kas mehed või naised on planeedile kahjulikumad? Vastus selgub murettekitavast uuest uuringust
On teaduslikult tõestatud, et mehed on planeedile kahjulikumad või nii väidab teatud teadlaste rühm.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar