Sisustus ja disain

Kas aastaks ajaks sügavkülma ununenud jääkuubikuid tohib veel kasutada?

Sügavkülma põhjast võib vahel leida tõelisi ajakapsleid — unustatud marju, pooleldi söödud jäätisekarbi… või jääkuubikuid, mis on seal olnud nii kaua, et keegi ei mäleta enam, millal need tehtud said. Aga kas aasta tagasi või veelgi kauem seal seisnud jääkuubikud on endiselt kasutuskõlblikud või tuleks need kohe ära visata?
Mine algallikale (Moodne Kodu)