Karupojad tõid taas fookusesse metsloomaabi puudujäägid
Eestis puudub suurulukite rehabilitatsioonikeskus, kuid pärast mitmeid abivajavate metsloomade juhtumeid on kerkinud küsimus, kas sellist keskust oleks vaja. Keskkonnaamet ja Tallinna loomaaia pealoomaarst leiavad, et praegune süsteem on piisav, Eesti Metsloomaühingu hinnangul jäävad aga paljud loomad vajaliku abita.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar