Kahjumi pärast vabandanud Honda juht võitis aktsionäride usalduse
Honda Motori tegevjuht Toshihiro Mibe säilitas reedel toimunud aastakoosolekul aktsionäride toetuse ja jätkab tööd ettevõtte juhatuses. Enne hääletust palus autotootja juht kohalviibijatelt vabandust viimase aja kehvade majandustulemuste pärast.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar