Kahevõistluse olümpiasaatus lükkus edasi: „Suurim viga oli see, et võitsime kolm kulda“
Kahevõistluse tulevik olümpiamängudel pidi tegelikult otsustatama täna Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) koosolekul Šveitsis, kuid nüüd on otsus lükatud juulisse.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar