Jüris sai avapaugu 3x3 Eesti meistrivõistluste hooaeg
Täna peeti Jüris Swedbanki 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste hooaja avaetapp, mis tõi väljakutele arvukalt võistkondi nii meeste kui ka nooremates klassides. Huvi turniiri vastu osutus enne võistlust sedavõrd suureks, et korraldajad otsustasid algselt planeeritud kolme väljaku asemel kasutusele võtta ka neljanda väljaku, et mahutada rohkem osalejaid.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar