Janari Jõesaar aitas koduklubi 18-aastase pausi järel Bosnia meistriks
Janari Jõesaare koduklubi KK Bosna kaotas Bosnia ja Hertsegoviina meistrivõistluste finaalseeria teises kohtumises Igokea meeskonnale lisaajal 97:100, kuid võitis vaatamata sellele kahe mängu kokkuvõttes 18-aastase vaheaja järel meistritiitli.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar