Jäätisetootja La Muu võitlus ellujäämise nimel. „Ei saa öelda, et oleme metsast välja jõudnud“
La Muu jäätisetootmine on 14 tegutsemisaasta jooksul elanud üle nii tõuse kui ka langusi. Algne ökojäätiste valmistaja on nüüd sihikule võtnud veganid ja koerad.
Mine algallikale
(Maaleht)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar