Jaak Madison: Keir Starmer poliitikuna ei ole kõige tugevam natuur
Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni (KE) hinnangul näitab Ühendkuningriigi peaministri Keir Starmeri tagasiastumine seda, et valitsuspartei esimees võtab vastutuse ning hoolib reitingust. Tema hinnangul võiks ka Eesti poliitkultuur sarnaneda Suurbritannia omaga.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar