JAAK KIKAS ⟩ Peak science kolmteist aastat hiljem
Selle kirjutise pealkiri ei tulene sellest, et aastal 2013 oleks maailma ajaloos midagi väga erilist juhtunud. Lihtsalt sel aastal avaldas füüsik Jaak Kikas, toona Tartu Ülikooli korrastamata süsteemide professor, Sirbis artikli «Mida märgib peak science?», kus mõtiskles teaduse hetkeseisu ja tulevikuperspektiivide üle. Trinokli toimetus palus autorilt tagasivaadet möödunud perioodile – mis on juhtunud, mis olemata jäänud ja milline oleks praegune vaade tulevikku.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar