Jaagup Kreem päeviku pidamisest: otsustasin kaks aastat tagasi 1. jaanuaril, et algab uus elu
Saates «Õhtu!» käisid külas Jaagup Kreem ja Raivo E. Tamm, kes on pikka aega pidanud päevikut. Põhjused on mõlemal mehel veidi erinevad, kuid igatahes on see neile saanud loomulikuks osaks elust.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar