Iraani jalgpallikoondise kapten süüdistas FIFA-t ebaõiglases kohtlemises. „Kas see on nende arvates õiglane?“
Iraani jalgpallikoondise kapten Mehdi Taremi kritiseeris pärast 1:1 viiki Egiptusega teravalt FIFA-t ja organisatsiooni presidenti Gianni Infantinot, süüdistades neid koondise keerulise olukorra ignoreerimises, kirjutab The Athletic.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar