Inger pistis varba toitlustusärisse. „Kui muusika üle viskab, siis on hea minna kööki“
Inger Fridolin andis eile raadios Sky Plus intervjuu, kus rääkis muu hulgas sellest, et läheb tuurile, kuid keskmisest põnevamal moel – toiduautoga.
Mine algallikale
(Kroonika)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar