GALERII ⟩ President Karis võttis roosiaias vastu Eesti olümpiakoondise
President Alar Karis võttis presidendi kantselei roosiaias vastu Milano-Cortina olümpial käinud Eesti olümpiakoondise. President tänas sportlasi, treenereid, toetajaid, ajakirjanikke ja kõiki taustajõude Eesti riigi väärika esindamise eest.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar