Sport

GALERII ⟩ President Karis võttis roosiaias vastu Eesti olümpiakoondise

President Alar Karis võttis presidendi kantselei roosiaias vastu Milano-Cortina olümpial käinud Eesti olümpiakoondise. President tänas sportlasi, treenereid, toetajaid, ajakirjanikke ja kõiki taustajõude Eesti riigi väärika esindamise eest.
Mine algallikale (Postimees)