FOTOD | U17 EM-il mängus Horvaatiaga Eesti värava löönud Visse: mõtlesin, et löön kavõi läbi võrgu
Eesti U17 jalgpallikoondis jätkas kodust EM-finaalturniiri kohtumisega Horvaatia vastu. Lillküla staadionil toimunud matši võitsid horvaadid 3:1.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar