FOTOD ⟩ Pingeline istung lõppes pisaratega: lapsetapja ema Anita süüdistab meediat häbistamises, sõna said ka Katrin Lust ja Teet Kuusemaa
Harju maakohtus jätkus täna, 3. juunil, Anita Kuusemaa hagi arutamine ASi Postimees Grupp vastu. Kohtus andsid tunnistusi Anita Kuusemaa abikaasa Teet Kuusemaa ning Elu24 peatoimetaja Katrin Lust. Üle kahe tunni kestnud istung kujunes emotsionaalseks ja pingeliseks, kohtunik pidi korduvalt osapooli korrale kutsuma ning lõpus puhkes Anita Kuusemaa nutma.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar