Elva gümnaasiumi õpetaja: vald loodab, et suvi tuleb peale ja kõik ununeb
Elva gümnaasiumi õpetaja rääkis Delfile, et pärast Marek Sammuli direktori kohalt vallandamist langeb suur osa koormusest õppejuhtidele. Levib ka kuulujutt, et üks õppejuht plaanib lahkuda. Rahul ei olda ka uue ajutise juhiga. Vallavanem leiab, et töökeskkonna parandamise nimel tuleb ühiselt panustada.
Mine algallikale
(Delfi)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar