Eleryn Tiit avaldas oma suurima pahe: see on olnud juba väiksest saadik!
Lauljatar Eleryn Tiit käis neljapäeval Sky Plus raadios. Arutati Eleryni uuest muusikast ning avaldati ka mõni saladus.
Mine algallikale
(Kroonika)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar