EKSTREEMNE ⟩ Viis eestlast vallutasid Põhja-Ameerika kõrgeima tipu: «Seal jääb eksimusteks väga vähe ruumi»
Viis eestlast seadsid eesmärgiks jõuda Põhja-Ameerika kõrgeima mäe, 6190 meetri kõrguse Denali tippu. «Vahepealsed traagilised juhtumid tuletasid meelde, et see on mägi, kus eksimusteks jääb väga vähe ruumi,» tõdes seltskonna ainus naisliige Elis Kaurson.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar