Ekspert selgitab, miks paljud sõprussuhted pärast 30. eluaastat lagunevad
Kas oled märganud, et vanuse lisandudes jääb sõpru justkui vähemaks? Paljud inimesed tunnevad end täiskasvanuna ümbritsevatest isoleerituna, süüdistades selles tihedat ajagraafikut või asjaolu, et reaalne suhtlus on asendunud sadade sotsiaalmeedia «sõpradega». Tuntud suhteekspert dr Laura Dabney selgitab väljaandele Newsweek, et tegelik põhjus, miks laia sõprusringkonnaga inimesed end sageli üksikuna tunnevad, peitub suhete pinnapealsuses.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar