Eesti naiskond lõpetas Kuldliiga kaotusega, Laak: «Alguses vedama, pärast pidama»
Eesti naiste võrkpallikoondis lõpetas täna Kalevi Spordihallis Euroopa Kuldliiga hooaja 1:3 (25:18, 20:25, 23:25, 19:25) kaotusega Kreekale.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar