Eesti imeväikese elektritarbimise põhjustas väheteada anomaalia
Kui jaanide ajal võis Eleringi tarbimise süsteemist jääda mulje, et riigis tarbitakse alla 300 MW elektrit ning sündis riigi absoluutne miinimumrekord, siis selgub, et nii lihtne see pole.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar