DELFI USA-s | Neli põhjust, miks USA on ülihalb MM-i korraldaja. Ja neli põhjust, miks ta on ülihea
Eigo Kaljurand on MM-il veetnud mitu päeva, käinud mängudel, rääkinud kohalike ning fännidega. Aeg on teha esimene vahekokkuvõte: neli põhjust, miks USA on ülihalb ja neli põhjust, miks USA on ülihea jalgpalli maailmameistrivõistluste korraldaja.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar