Bussifirma kritiseerib sadamakorraldust: reisijad ootasid laevale pääsu üle pooleteise tunni
Reisiks Bussid OÜ esitas TS Laevadele kaebuse, milles heidab ette ebaprofessionaalset teenindust ja bussiettevõtete eripärade mittearvestamist.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar