Börsifirma hakkab dividende maksma lausa igal päeval
USA Nasdaqi börsil noteeritud bitcoini varahaldur Strive teatas, et hakkab investoritele dividende maksma igal tööpäeval. Tegemist on esimese börsiettevõttega Ameerika Ühendriikides, mis on kasutusele võtnud igapäevase dividendimakse süsteemi.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar