Austraalia suurendab trahve noorte sotsiaalmeedia keelu eiramise eest
Austraalia kahekordistab alla 16-aastaste sotsiaalmeediakeelu eiramise eest platvormidele määratavaid trahve, et tõkestada laialdast piirangutest möödahiilimist, teatas valitsus täna.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar