Apple ja Microsoft tõstavad mälukriisi tõttu hüppeliselt seadmete hindu
Tehnoloogiaettevõtted Apple ja Microsoft teatasid neljapäeval, et tõstavad tehisintellekti buumist tingitud mälukiipide ja salvestuskomponentide hinnatõusu tõttu mitme oma toote hinda. Hinnatõus puudutab muu hulgas Maci sülearvuteid, iPadi tahvelarvuteid ja Xboxi mängukonsoole.
Mine algallikale
(Ärileht)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar