Anna Teele Orav: äkki sisendaks lootust, mitte hirmu?
Ma ei mäleta, mis hinnetega ma gümnaasiumi lõpetasin, aga mäletan, mis tundega.
Mine algallikale
(Eesti Ekspress)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar