Aasta riigikogus töötanud Stig Rästa: olen avastanud, et see ärevus on mul ära läinud
Vikerraadios käis külas muusik Stig Rästa, kes rääkis nii tööst riigikogus kui ka muusikamaailmast.
Mine algallikale
(Kroonika)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar