Jalgpall

2009. aasta Saksamaa meister Wolfsburg langes Bundesligast välja

Terve käimasoleva sajandi ja kauemgi Saksamaa kõrgliigasse kuulunud Wolfsburg langes järgmiseks hooajaks aste madalamale. Otsustavas play-off-mängus jäädi kahe mängu kokkuvõttes 1:2 alla Paderbornile.
Mine algallikale (Delfi Sport)